arek-julita-bogusz

Arek i Julita Rachwalscy są małżeństwem od 1996 roku, mają syna Bogusza. Wiele lat temu w ich sercach zrodziło się pragnienie służenia Bogu i ludziom, dziś z całą pewnością można powiedzieć, że pragnienie to przerodziło się w styl życia. Z niezwykłą pasją i determinacją prowadzą Kościół dla każdego. Mają w sobie niezwykłą zdolność do wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze, dając im miejsce, w którym mogą się rozwijać. Jak mało kto potrafią kochać młodych ludzi i to im poświęcili dużą część siebie przez wiele lat stojąc na czele Duszpasterstwa Młodzieży Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce, w ramach którego wykonali potężną pracę na rzecz polskiej młodzieży.

Julita jest niesamowicie otwartą i ciepłą kobietą, bardzo wrażliwą na potrzeby innych. Kocha książki, świetnie gotuje, ale jej największym hobby jest młodzież i to z nią spędzałaby najwięcej czasu. Jest oddaną żoną i troskliwą matką. Arek to natomiast urodzony majsterkowicz, uwielbia elektronikę i wszelkiego rodzaju gry umysłowe. Jest człowiekiem o niezwykłej inteligencji i rozwadze.