Zapraszamy Cię bardzo gorąco na nabożeństwo główne w każdą niedzielę o godzinie 11:00, Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie, ulica Przemysłowa 3 (zobacz jak dojechać)

Nasze nabożeństwa są miejscem spotkania z Bogiem oraz ludźmi, dla których jest On całym życiem. W Kościele dla każdego zostaniesz otoczony miłością i akceptacją (pragniemy, aby kościół odpowiadał na potrzeby każdego człowieka). Możesz do nas przyjść i czuć się zupełnie nieskrępowany.

Z czym zetkniesz się, kiedy odwiedzisz nas po raz pierwszy?

• Uwielbiamy Boga współczesną muzyką. Będziesz więc mógł, jeżeli zechcesz, razem z nami śpiewać lub po prostu posłuchać, jak robią to inni.
  • Wierzymy, że Jezus ma moc zmienić nasze życie i pomóc człowiekowi w każdej sytuacji. Dlatego zawsze modlimy się o potrzeby i rozwiązanie problemów osób, które wyrażają tego typu pragnienie.
  • Centralną częścią nabożeństwa jest kazanie, oparte na Piśmie Świętym i odnoszące się do życia współczesnego człowieka.
  • Każdej niedzieli zbieramy również pieniądze, przeznaczane na funkcjonowanie kościoła, misje lub działania charytatywne. Nie musisz jednak czuć się w jakikolwiek sposób zobowiązany do wzięcia w niej udziału.
  • Równolegle do nabożeństwa odbywają się zajęcia Kościoła dla dzieci.
  • Po nabożeństwie nie musisz od razu wracać do domu, ponieważ spotykamy się w kawiarence, w której można napić się kawy lub herbaty i spędzić miło czas.