kosciol-dla-mlodziezy

Jesteśmy ludźmi, którzy poznali Jezusa i nie wstydzą się o tym głośno mówić. Nasze spotkania to dobra muzyka, modlitwa o uzdrowienie, radość, relacje oraz wiara, że każdy młody człowiek może osobiście spotkać się z Bogiem.

Młodzi ludzie to siła Kościoła. Będąc nastolatkiem ma się wrażenie, że można osiągnąć wszystko, co dopiero, kiedy naszym życiem kieruje sam Wszechmogący Bóg, który jest Królem królów i Panem panów. Młodzi ludzie potrafią z entuzjazmem i energią, dosłownie całym swoim życiem, kochać Boga i jeśli ta miłość jest czymś prawdziwym – nie są w stanie jej ukryć, ale zarażają wszystkich wokoło. Młodzież w Polsce nie jest skazana na porażkę, ale jest przyszłością! Jest cudowna i fantastyczna, inteligenta i wie, czego chce.

Taki właśnie jest Kościół dla młodzieży! Możesz stać się Jego częścią! Znajdziesz tu ludzi, którym zależy na Tobie i Twoim życiu, którym nie jesteś obojętny. Zarażą Cię swoim optymizmem i miłością do Jezusa.