Poniższe nagrania AUDIO pochodzą z Kościoła dla każdego

Sierpień

Jacek Gliński – Miłość to działanie 21.08.2014

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Zbyszek Zarożny – Testy w życiu chrześcijanina 17.08.2014

Marcin Bujok – Lekcja wiary 10.08.2014

Arek Rachwalski – Kościół Królestwa a kościół jaskini 03.08.2014

Dorota Obolewicz – Znać lepiej Boga 27.07.2014

Jacek Obolewicz – Wiem, czy rozumiem? 20.07.2014

Alina Glińska – Osobiste zaangażowanie 29.06.2014.

Zbyszek Zarożny – Niebiański Ojciec 22.06.2014

Arek Rachwalski – Jak nie rozminąć się z Bożą mocą 15.06.2014

Arek Rachwalski – Zesłanie Ducha Świętego 08.06.2014

Zbyszek Zarożny – Jesteśmy błogosławieni 25.05.2014